Przejdź do głównej zawartości

Rekrutacja w Stowarzyszeniu Boost Biotech Polska

Redakcja biostrefa.net zaprasza do zapoznania się z ciekawą inicjatywą branżową. Stowarzyszenie Boost Biotech Polska ogłosiło nabór!


Treść ogłoszenia:


W całej Polsce pojawiły się pogłoski o nowym, niebezpiecznym bakcylu. Biotechnologiczna epidemia wymyka się spod kontroli i zaraża przedstawicieli różnych specjalizacji. Objawy, jakie mogą wystąpić, to fascynacja biohackowaniem i brak obaw przed modyfikacjami genetycznymi.

Masz objawy? Zgłoś się do Stowarzyszenia Boost Biotech Polska. To okazja nie tylko dla biotechnologów! Jeśli chcesz pracować na styku biotechnologii z nowymi technologiami i biznesem – dołącz do zespołu. Szukamy osób do różnych projektów, które pomogą nam rozbudować ogólnopolską społeczność biotechnologów.

W ramach terapii zapewniamy: 
  • wsparcie grupowe, czyli pracę w sympatycznym zespole 
  • możliwość rozwijania kontaktów wśród naukowców i przedsiębiorców 
  • zdobycie doświadczenia cenionego przez pracodawców 
  • udział w atrakcyjnych konferencjach i wydarzeniach 
  • możliwość samodzielnego realizowania projektów 
  • możliwość decydowania o kierunkach rozwoju stowarzyszenia.

Wszystkich zainteresowanych biostrefa.net odsyła na stronę http://boostbiotech.pl, bo warto robić coś więcej w branży. Polecamy. Termin zgłoszeń mija już jutro, 02 XII 2015r.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Spermatogeneza + Schemat przebiegu spermatogenezy

Spermatogeneza Definicja procesu Spermatogeneza jest procesem przebiegającym w gonadach osobnika męskiego. Ma on na celu wytworzenie męskich komórek rozrodczych – plemników . Przebieg spermatogenezy ryc. 1. Schemat przebiegu spermatogenezy Podstawą do rozpoczęcia spermatogenezy są pierwotne komórki płciowe zwane też  komórkami prapłciowymi (gonocyty) .  Zawartość materiału genetycznego w tych komórkach to 2n. W stadium płodowym komórki te dzielą się mitotycznie, zwiększając swoją liczbę. Część degeneruje, cześć przechodzi do spoczynku (stadium prespermatogonialne). Ok. 3 miesiąca życia z komórek prapłciowych tworzą się spermatogonia , z których powstają natomiast  spermatocyty I rzędu  – największe komórki ( 3-4 rok życia ). Te ostatnie to komórki z ilością materiału genetycznego 2n, powstałe również w wyniku podziałów mitotycznych. Wydarzenia te są etapem nazywanym  spermatogoniogenezą . Po niej następuje kolejny,  spermatocytogeneza . Rozpoczyna się

Rozmnażanie storczyków - keiki

Storczyki wytwarzają nasiona, jednak ich wysiew i otrzymywanie dorosłej rośliny jest czasochłonne i nie zawsze skuteczne. 

Aparaty szparkowe

Aparat szparkowy to niezwykle ważny element funkcjonalny rośliny. 

Bluszcz - roślina w kulturze, sztuce, religii

Bluszcz pospolity ( Hedera helix L . ) jest gatunkiem zwanym wiecznie zielonym pnączem. Hedera helix L. należy do rodziny araliowatych ( Araliaceae ) i jest jedynym jej przedstawicielem w polskiej florze. Stanowi on również jedyne polskie pnącze o liściach zimotrwałych. Siedliska posiada on w lasach całej Polski. Podlega on jednak ochronie prawnej, mimo że jest gatunkiem inwazyjnym. Występuje on w całej Europie i Azji Mniejszej.

Ajoloty, czyli „węże z łapkami”

Co wyjdzie ze skrzyżowania węża, kreta i dżdżownicy? Komisja etyczna ds. nauki tym się nie zainteresuje, bo coś takiego już istnieje w naturze. W Meksyku żyją 4 endemiczne gatunki gadów z rodziny Bipedidae, przypominające węże z krecimi łapkami.