Przejdź do głównej zawartości

deMedici.pl


Redakcja biostrefa.net gorąco zachęca do odwiedzania portalu deMedici.pl

deMedici.pl to idea stałego rozwoju i świadomego kreowania własnej przyszłości. Strona ta poświęcona jest wizji współczesnego farmaceuty i rynku farmaceutycznego.

Jesteśmy zdania, że bez względu na okoliczności, każdy może odnieść sukces i spełnić się w branży farmaceutycznej. Stale przekonujemy się, że poprzez świadome działania, można wyjść przed szereg i racjonalnie zarządzać swoją karierą zawodową.


Jednak samo „szkolenie ustawiczne” może nie wystarczyć. Musisz działać i wykazywać inicjatywę. Bez względu na charakter wymarzonej pracy, jeżeli zależy Ci na Twojej przyszłości, to trafiłeś we właściwe miejsce. Zależy nam, żeby zdolni, pracowici ludzie osiągali to, na co zasługują. Wspieramy najlepsze pomysły, wydarzenia, organizacje i osoby.
Dlaczego warto czytać ten portal?


Jeśli kiedykolwiek zadawałaś sobie pytania: 
  • Co chcę robić w życiu? 
  • Czy znajdę satysfakcjonującą pracę? 
  • Gdzie i jak znaleźć godną pracę? 
  • Jak zaplanować karierę? 
  • Jak być zadowoloną z pracy? 
  • Co robić, aby poprawić swoją sytuację zawodową? 
to ten portal jest dla Ciebie.


Oznacza to, że jesteś świadoma sytuacji na rynku pracy i wiesz, że masz wpływ na swoją karierę zawodową. Naszą misją jest podanie Ci gotowych rozwiązań, dzięki którym rozwiniesz się i zrealizujesz swoje cele zawodowe.
Opracowanie: deMedici.plArtykuły powiązane:
7 Maj 2015 ... Dane zbierane przez kilkadziesiąt lat pokazują, że dzieci szczepione na tę chorobę były mniej narażone na zgon z powodu innych infekcji.
31 Paź 2013 ... Rhinowirus C jest podejrzewany o wywoływanie ponad połowy dziecięcych przeziębień i może stanowić ... Witamina C wciąż zaskakuje.
6 Lip 2013 ... Witamina C wciąż zaskakuje. Kwas askorbinowy znany jest od 80 lat, a wciąż odkrywane są jego funkcje i zastosowania. Naukowcy z ...

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Spermatogeneza + Schemat przebiegu spermatogenezy

Spermatogeneza Definicja procesu Spermatogeneza jest procesem przebiegającym w gonadach osobnika męskiego. Ma on na celu wytworzenie męskich komórek rozrodczych – plemników . Przebieg spermatogenezy ryc. 1. Schemat przebiegu spermatogenezy Podstawą do rozpoczęcia spermatogenezy są pierwotne komórki płciowe zwane też  komórkami prapłciowymi (gonocyty) .  Zawartość materiału genetycznego w tych komórkach to 2n. W stadium płodowym komórki te dzielą się mitotycznie, zwiększając swoją liczbę. Część degeneruje, cześć przechodzi do spoczynku (stadium prespermatogonialne). Ok. 3 miesiąca życia z komórek prapłciowych tworzą się spermatogonia , z których powstają natomiast  spermatocyty I rzędu  – największe komórki ( 3-4 rok życia ). Te ostatnie to komórki z ilością materiału genetycznego 2n, powstałe również w wyniku podziałów mitotycznych. Wydarzenia te są etapem nazywanym  spermatogoniogenezą . Po niej następuje kolejny,  spermatocytogeneza . Rozpoczyna się

Rozmnażanie storczyków - keiki

Storczyki wytwarzają nasiona, jednak ich wysiew i otrzymywanie dorosłej rośliny jest czasochłonne i nie zawsze skuteczne. 

Aparaty szparkowe

Aparat szparkowy to niezwykle ważny element funkcjonalny rośliny. 

Bluszcz - roślina w kulturze, sztuce, religii

Bluszcz pospolity ( Hedera helix L . ) jest gatunkiem zwanym wiecznie zielonym pnączem. Hedera helix L. należy do rodziny araliowatych ( Araliaceae ) i jest jedynym jej przedstawicielem w polskiej florze. Stanowi on również jedyne polskie pnącze o liściach zimotrwałych. Siedliska posiada on w lasach całej Polski. Podlega on jednak ochronie prawnej, mimo że jest gatunkiem inwazyjnym. Występuje on w całej Europie i Azji Mniejszej.

Ajoloty, czyli „węże z łapkami”

Co wyjdzie ze skrzyżowania węża, kreta i dżdżownicy? Komisja etyczna ds. nauki tym się nie zainteresuje, bo coś takiego już istnieje w naturze. W Meksyku żyją 4 endemiczne gatunki gadów z rodziny Bipedidae, przypominające węże z krecimi łapkami.