Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Naukową Choroby rzadkie w XXI wieku

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL zaprasza do rejestracji na Ogólnopolską Konferencję Naukową Choroby rzadkie w XXI wieku, która odbędzie się 28 lutego 2018 r. w Lublinie.


Konferencja ma na celu stworzenie panelu wymiany wiedzy i najnowszych doniesień 
z obszaru diagnostyki, terapii i opieki nad  osobami dotkniętymi chorobami rzadkimi. Wydarzenie odbędzie się w dniu Światowego Dnia Chorób Rzadkich, więc tym bardziej w tym czasie  nasza uwaga powinna skupić się na analizie możliwej pomocy chorym. 
Podczas Konferencji swoją obecnością zaszczycą nas Goście Honorowi:

  • dr hab. n. med. Paulina Własiuk (Zakład Hematoonkologii Doświadczalnej, Uniwersytet Medyczny w Lublinie)
  • dr hab. Beata Kieć-Wilk (Katedra Chorób Metabolicznych, Uniwersytet Jagielloński).

Uczestnicy mają możliwość zaprezentowania swoich prac w formie wystąpienia ustnego, posteru naukowego oraz publikacji rozdziału w monografii naukowej.
Zgłoszone i zaprezentowane prace oraz postery zostaną poddane ocenie członków Komitetu Naukowego. Autorzy najwyżej ocenionych prac i posterów zostaną nagrodzeni bonami zakupowymi do wykorzystania w sieci salonów Empik.Elektroniczna rejestracja trwa do 15 lutego 2018 r. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: http://www.konferencja-chorobyrzadkie.plSerdecznie zapraszamy!

Komitet Organizacyjny Konferencji
i redakcja biostrefa.netPhotos
 http://www.konferencja-chorobyrzadkie.pl
Komentarze

Popularne posty z tego bloga